Waterpoloteams

In seizoen 2019-2020 wordt ZV De Vennen door een mooi aantal teams in de regionale en nationale waterpolocompetities vertegenwoordigd. De volgende teams zullen dit seizoen strijden voor een mooi resultaat in hun eigen poule. Maar bovenal wensen wij ze veel plezier!

Junioren
Minipolo
Marijn van Gent, Tess van Beek, Amy Weterings, Teun van Strien, Job van Draanen

DG1
Gitte Broeders, Thomas de Koninck, Sep van Vessem, Wattana Vrede, Elena van den Brand, Amber Hazenberg, Lotte van Loon, Julian Geerts,  Semin Kolasinac, Sanne Blijlevens, Claire Hilhorst, Marit Vermeeren
Coach: Remco Jonkers, Fleur Wolf, Ramon Vrede

CG1
Mika Deijkers,  Aron Philipsen, Yvon Drieling, Silke Lanslots, Sanne Donatz, Sietse Broeders, Jari Doomernik, Ward van Strien, Teun van Dongen
Coach: Ramon Vrede, Mart Graauwmans, Peter de Vet

Senioren
Dames 3
Annemieke Verboom, Natascha de Bruijn, Sam Barendse, Miranda Beerens, Marisca Kimenai, Claudia van Parijs, Maud van Loon, Ilona Kuijten, Manon van Leijsen, Pascale Naalden, Kimberly Ferouge, Carina Spronk

Dames 2
Merel van den Heijkant, Klaartje van der Laken, Lotte Michels, Donna Naaijkens, Judith Pottschmidt, Floortje Slot, Bo van Tilburg, Jildou Zeilstra, Isa Pladet, Iris Akkermans, Naomi van Bragt

Dames 1
Karlijn v/d Heijden, Demi Waijers, Fleur Wolf, Minet Peeters, Rachel de Vet, Judy Goossens, Janneke Steenks, Laura Evers, Maud Schalken, Renee Nieuwenhuizen
Coach: Klaartje van der Laken

Heren 4
Roel Hinz, Peter Luijten, Stijn van Hest, Jesse Doomen, Bram Michels, Hidde Moelands, Daniel Hinz, Jesse Zijlmans, Austin Hol, Dave Haarbosch, Ryan le Sage, Matthijs Schalk, Max van de Schaft

Heren 3
Jeroen Ballemans, Richard van Gent, Rudy Kimenai, Bart Zweekhorst, Sander van den Heijkant, Kevin Koreman, Jeroen van Loon, Corne Horsten, Raoul van Ginneken, Mark Lodewijks
Coach: Brenda van Riel

Heren 2
Niek Ritman, Lars Dirven, Rowin in het Groen, Thijs in het Groen, Arjan Hamelinck, Luuk van Loon, Dirk Luijten, Mikey van Vugt, Steven Hofstee, Harm Dankers, Keno Sahman

Heren 1
Geert Huijben, Remco Jonkers, Mart Graauwmans, Koen Haast, Tom Wolf, Bas ten Bulte, Lars Oosterbosch, Bas Verhagen, Tim Schalken, Aisso Bosker, Bas ten Bulte, Koen Hiemstra
Coach: Rob van Uden